paź 30, 2015

Posted in Aktualności, Wspólnota Podwyższenia Krzyża Świętego

Podziel się świadectwem!

Zapraszamy wszystkich do przesyłania na adres Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Podwyższenia Krzyża Świętego ( m.radanska@wp.pl ) świadectw związanych z uzdrowieniem , uleczeniem, uwolnieniem, które dokonały się  na Mszach Św. z modlitwami o uzdrowienie w naszej parafii  w dniach: 03.06.2015r  i 14.10.2015r.  Przesłane  świadectwa  mogą być  umieszczone na stronie internetowej naszej parafii.

Podzielmy się radością z obecności Chrystusa w naszym życiu, dając tym samym budujący przykład zaufania w Miłosierdzie Boże. Pamiętajmy, że żywa obecność Jezusa w naszym życiu służyć powinna nie tylko nam samym, ale również naszym braciom i siostrom w Chrystusie. Budujmy więc wiarę i dzielmy się radością, oddając Bogu chwałę i uwielbienie. Pamiętajmy, że uzdrowienie dokonuje się czasem dopiero po złożeniu świadectwa czyli oddaniu Bogu należnej Mu chwały:

„Zmierzając do Jeruzalem, przechodził przez pogranicze Samarii i Galilei. Gdy wchodzili do pewnej wsi, wyszło naprzeciw Niego dziesięciu trędowatych. Zatrzymali się z daleka  i głośno zawołali:

«Jezusie, Mistrzu, ulituj się nad nami!»  Na ten widok rzekł do nich: «Idźcie, pokażcie się kapłanom!»

A gdy szli, zostali oczyszczeni.  Wtedy jeden z nich, widząc, że jest uzdrowiony, wrócił, chwaląc Boga donośnym głosem,  padł na twarz u Jego nóg i dziękował Mu. A był to Samarytanin.

Jezus zaś rzekł: «Czyż nie dziesięciu zostało oczyszczonych? Gdzie jest dziewięciu?  Czy się nie znalazł nikt, kto by wrócił i oddał chwałę Bogu, tylko ten cudzoziemiec?»

Do niego zaś rzekł: «Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła” ( Łk 17,11-19 )