Lut 4, 2018

Posted in Aktualności, Schola dziecięca

II Parafialny Bal Charytatywny. Aukcje charytatywne.

Już za tydzień, w sobotę 10.02.2018, o godzinie 19:00 odbędzie się II Parafialny Bal Charytatywny. Tak, jak w roku ubiegłym, dzięki hojności i ofiarności wielu Dobroczyńców, w czasie Balu będzie możliwość wzięcia udziału w aukcjach charytatywnych. Całkowity dochód z Balu przeznaczony zostanie na renowację drzwi wejściowych naszego Kościoła.  Lista przedmiotów aukcyjnych zawiera:

1. Olejny obraz na płótnie przedstawiający wizerunek Św. Józefa z dzieciątkiem Jezus.

Ufundowany przez Arcybiskupa ks. Józefa Kupnego.

2. Olejny obraz na płótnie przedstawiający Św. Jadwigę Śląską.

Ufundowany przez Biskupa pomocniczego ks. Jacka Kicińskiego.

Praca  autorstwa p. B.Kołodziejczyk,  malarki z terenu Dolnego Śląska.

3. Ikona św. Mikołaja.

Ufundowana przez ks. Proboszcza Waldemara Kontka.

4. Profesjonalna piłka do koszykówki marki Baden

Ufundowana przez Burmistrza MiG Kąty Wrocławskie Antoniego Kopcia.

Piłka podpisana przez zawodników Polkąty Maksimus Kąty Wrocławskie po wywalczeniu awansu do II ligii.

5. Książki autorstwa Państwa Jadwigi i Jacka Pulikowskich.

Zestaw trzech książek ufundowanych i podpisanych przez autorów, wraz z osobistą dedykacją, złożoną  przez nich w trakcie zeszłorocznych rekolekcji adwentowych, głoszonych  dla małżeństw w naszej Parafii.

6. Strój tenisisty Łukasza Kubota.

Ufundowany przez  sportowca.

Komplet – koszulka i  spodenki firmy 4F z autografem ,w której tenisista triumfował podczas turnieju Wimbledon w deblu, w roku 2017.

7. Grafika pt. Mirkowy Las.

Ufundowana przez autorkę Antoninę Urbanowicz ze Smolca.

Praca  wykonana specjalnie na naszą aukcję w technice druku wypukłego, linorytu. Przedstawia brzozy z ulicy Jarzębinowej w Smolcu.

8. Ikona Jezus Chrystus Pantokrator (Władca Wszechświata).

Ufundowana przez Magdalenę i Jacka Konopko ze Smolca.

Ikona napisana przez krakowską artystkę p. Dianę Łuc pochodzącą z Wrocławia.

9. Replika obrazu Aleksandra Gierymskiego „Żydówka z pomarańczami.

Ufundowana przez Radną Gminy Kąty Wrocławskie, Katarzynę Łapińską-Szymańską.

Srebrny obrazek o wymiarach 65 x 70 mm wykonany przez Skarbiec Mennicy Polskiej. Sztabka srebra próby 999.

10. Komplet ekskluzywnych poduszek amerykańskiej firmy Tempur Sealy.

Ufundowany przez firmę Tempur Sealy Polska Sp. z o.o.

Komfortowe, bawełniane poduszki Tempur Breeze, o rozmiarach 50×60 cm, dostosowujące się do sylwetki, stabilizujące głowę i szyję w trakcie snu.

11. Zestaw dekoracyjnych wazonów.

Ufundowanych przez Annę i Tomasza Soróbka ze Smolca.

Komplet 3 eleganckich wazonów z elementami srebrzystych lilii.

12. Koszulka tenisisty Jerzego Janowicza.

Ufundowana  przez sportowca.

Koszulka podpisana przez najlepszego i najbardziej rozpoznawalnego tenisistę singlowego w Polsce.

13. Ozdobna bransoletka wraz z zestawem eleganckiej papeterii.

Ufundowana przez Annę i Tomasza Soróbka ze Smolca.

Stylowa, kamienna bransoletka w odcieniach jasnego malachitu o intrygującym wzorze wraz z zestawem eleganckiej papeterii zdobionej z elementami figur Armii Terakotowej.

14. Długoterminowy karnet Omega Sport dla dorosłych.

Ufundowany przez Omega Sport.

Karnet upoważnia do półrocznego korzystania z zajęć na siłowni, zajęć fitness oraz sauny w nowoczesnym kompleksie sportowym Omega Sport w Smolcu.

15. Długoterminowy karnet Omega Sport w Smolcu dla dzieci.

Ufundowany przez Omega Sport.

Karnet upoważniający do półrocznego uczestnictwa w lekcjach tenisa ziemnego dla dzieci.

16. Lekcje gry na gitarze dla dziecka lub osoby dorosłej.

Ufundowane przez Centrum Aktywności Twórczej Fabrykę Talentów w Smolcu.

Karnet upoważnia do 4 bezpłatnych lekcji gry na gitarze.

17. Lekcje gry na fortepianie.

Ufundowane przez Artystyczne Ognisko Muzyczne Słowiczek.

Karnet upoważnia do 4 bezpłatnych lekcji gry na fortepianie.

18. Butelka Szkockiej Whiskey.

Ufundowana przez Justynę i Sławomira Neumann ze Smolca.

Znakomity 12-letni single malt z jednej  z najbardziej malowniczych gorzelni  Speyside w Szkocji.

W trakcie trwania Balu do nabycia będą również losy w loterii “Każdy Los Wygrywa”, w której do wygrania będą wartościowe nagrody-niespodzianki ufundowane przez: AL Auto Serwis, Double N Studio Urody, Factory Fitness, Haxe Sprzęt Medyczny, Instytut Zdrowia i Urody, K2 Kosmetyki Samochodowe, FPH Magnat Sp.J. Wyroby Czekoladowe, Pasieka Smolecka, Restauracja Piławski Dwór, Restauracja San Lorenzo, Stajnia Pod Topolami, Studio Kosmetyczne April, Salon Kosmetyczny Słoneczny Blask, Salon Firmowy Viessmann-Matkowski.