Lut 4, 2018

Posted in Aktualności

Rekolekcje „Duch Pana Boga nade mną” 24-25.02.2018 r.

Rekolekcje „Duch Pana Boga nade mną” 24-25.02.2018 r.

Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji „Duch Pana Boga nade Mną”, która wpisuje się w tematykę roku duszpasterskiego: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Wierzymy, że to wydarzenie odda należytą chwałę naszemu Ojcu, wzmocni jedność między wspólnotami i zainspiruje do ewangelizacji w mocy Ducha Świętego. Utwierdzi również naszą tożsamość jaka mamy w Jezusie Chrystusie jedynym Panu i Zbawicielu.

Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2018 w Sali Wrocławskiego Centrum Kongresowego.

Gośćmi specjalnymi konferencji będą ks. bp. Andrzej Siemieniewski, Ulf Ekman i Andrzej Sionek.

Więcej informacji:

http://abybylijedno.pl/

Wersja do druku