Kwi 5, 2018

Posted in Aktualności

13.04.2018 Spotkanie Klubu Książki Chrześcijańskiej

13.04.2018 Spotkanie Klubu Książki Chrześcijańskiej

Klub Książki Chrześcijańskiej zachęca wszystkich parafian do zainteresowania się propozycjami Klubu na miesiąc kwiecień, a że zakres naszych działań jest szeroki to każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie:

– w najbliższą niedzielę 8 kwietnia wznawia działalność kawiarenka parafialna; pogoda zamówiona:); zapraszamy od 10.45 do ok.13.00 do salki katechetycznej i na werandę domu parafialnego (wejście od ogrodu – od ul. Wierzbowej lub wyjściem z kościoła w dół przy zakrystii). Zapraszamy na pyszne ciasta, kawę czy herbatę; zachęcamy też do wsparcia nas w przygotowaniu ciast (kontakt z obsługą z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem znacznie ułatwi nam pracę:).

zwyczajowo w drugi piątek miesiąca, w kwietniu więc 13.04, zapraszamy na godz. 19.20 do małej sali świetlicy wiejskiej na comiesięczne spotkanie Klubu Książki Chrześcijańskiej. W miłej atmosferze (w kilku czy kilkunastoosobowym gronie), przy kawie czy herbacie rozmawiamy o ciekawych książkach chrześcijańskich. Możesz przyjść  tylko posłuchać, a możesz też sam przynieść i przedstawić coś ciekawego, co z tej tematyki przeczytałeś. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią czytać, lubią się dzielić przeczytanymi treściami, ale i tych wszystkich, którzy dopiero zaczynają interesować się literaturą religijną; A może po prostu tylko chcesz nas poznać? Tym bardziej na ciebie czekamy!

– w tym roku w trzecią niedzielę miesiąca (w kwietniu 15.04) w godzinach od ok. 11.00 (a w zasadzie bezpośrednio po zakończeniu mszy świętej z godz. 10.00) do 12.30 w siedzibie kawiarenki można będzie wymienić książki z przenośnej biblioteki parafialnej, zapisać się do biblioteki, ale też porozmawiać o tym, co warto przeczytać. Możliwość skorzystania z biblioteki jest też zawsze przed comiesięcznym spotkaniem Klubu w świetlicy od godz. 19.00.

Klub Książki Chrześcijańskiej SILOE

Wersja do druku