Kwi 29, 2018

Posted in Aktualności

Napisz świadectwo po Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie

 

W dniu 26 kwietnia b.r. w czwartek odbyła się Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie, której przewodniczył  sercanin o. Andrzej Smołka. Posługę uwielbienia pełnił zespół „N.O.E” przy wsparciu członków Wspólnoty Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy Świętej odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie z ucałowaniem relikwii błogosławionego Eustachio van Lieshout (Cudotwórca z Poa).

Zapraszamy wszystkich, którzy doświadczyli Bożej łaski o przesłanie świadectwa przez stronę internetową (zakładka – złóż świadectwo) lub przez napisanie maila adres krzyz.smolec@wp.pl

Zdjęcia z Mszy Świętej załączone są na stronie Wspólnoty Podwyższenia Krzyża Świętego

wspolnotakrzyzasmolec.pl

Pozdrawiamy Liderzy Wspólnoty

Wersja do druku