Kwi 15, 2018

Posted in Ministranci

Spartakiada w Henrykowie i PiM w Twardogórze

W najbliższym czasie czekają nas dwa wydarzenia sportowe:

• 21 kwietnia Spartakiada w Henrykowie. Zgody, wraz z zaznaczeniem konkurencji, w których chcesz uczestniczyć, należy dostarczyć do mnie najpóźniej do wieczornej Mszy w poniedziałek, czyli do 16 kwietnia.
  • 30 kwietnia – 2 majaPiM w Twardogórze. Zgody, do których jest osobna kartka z bardziej szczegółowymi informacjami, trzeba mi przekazać najpóźniej do wieczornej Mszy we wtorek, tj. 24 kwietnia.
  • UWAGA!
    – Wyjazdy odbędą się tylko wtedy, gdy zgłosi się odpowiednio dużo chętnych.
    – Na oba wyjazdy koniecznie trzeba zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną, która w przypadku wątpliwości uwiarygadnia kategorię wiekową zawodnika. Bez niej, drużyna może zostać zdyskwalifikowana!

Informacje dotyczące wyjazdu LSO na PiM do Twardogóry (30.04-02.05.2018 r.):

PiM w Twardogórze to czas pogłębiania więzi z Bogiem oraz zmagań sportowych i intelektualnych. Wyjazd odbędzie się tylko wtedy, gdy zbierze się przynajmniej tylu chętnych, by w jakiejś kategorii stworzyć drużynę do konkurencji zespołowych (przynajmniej sześciu) i znajdzie się dodatkowy opiekun (np. jakiś tato). W zależności od liczby uczestników wyjazdu i możliwości transportowych wyjazd odbędzie się od 30 kwietnia lub 1 maja do 2 maja. Termin składania zgody mija 24 kwietnia po Mszy o 18:30.
    Dla sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania całej grupy potrzebne jest przestrzeganie następujących reguł:
1.    Bezwarunkowo wykonuję wszystkie polecenia opiekunów grupy oraz personelu Organizatora.
2.    Staram się o dobrą atmosferę w grupie.
3.    Wszelki sprzęt elektroniczny oraz inne cenne przedmioty i pieniądze biorę na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Warunkiem wzięcia udziału w Zawodach jest:
1)    przyniesienie podpisanej przez rodzica lub prawnego opiekuna zgody (do wzięcia z zakrystii);
2)    uiszczenie składki na wyjazd w wysokości 40 zł do 24 kwietnia.
3)    wzięcie legitymacji szkolnej lub innego dowodu tożsamości poświadczającego wiek uczestnika.

Należy ze sobą zabrać:
1.    buty do halówki i na trawę oraz swój strój sportowy;
2.    komża lub alba;
3.    wszystko, co potrzebne do noclegu: śpiwór, karimata, pidżama, mydło, ręcznik, pasta i szczoteczka do zębów, garnuszek do herbaty, nóż do smarowania;
4.    ubranie na każdą pogodę (może być zimno i deszczowo);
5.    kanapki i picie na drogę i pierwszą kolację;
6.    roztropną sumę kieszonkowego;
7.    życzliwość i dobry humor.
    Głównym opiekunem wyjazdu jest ks. Grzegorz Pazdro (kom. 664/303-251 – w pewnych sytuacjach mogę jej nie odbierać).