Maj 18, 2018

Posted in Aktualności

Czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Ksiądz Proboszcz oraz wspólnoty działające przy naszej parafii serdecznie zapraszają na Czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. W atmosferze radosnego oczekiwania będziemy wspólnie modlić się w sobotę 19. maja 2018. W czasie czuwania, które odbędzie się w naszym Kościele będziemy uwielbiać, dziękować i prosić o dary Ducha Świętego.

 

 

Program:

19:30 Modlitwa do Ducha Świętego

19:45 Msza Święta z konferencją

20:45 Modlitwa uwielbienia

Papieski Twitter @Pontifex_pl: „Duch Święty daje nam nowe spojrzenie na innych – widzimy w nich braci i siostry Jezusa, których trzeba szanować i kochać. Cennym darem, jaki Duch Święty przynosi naszym sercom, jest głęboka ufność pokładana w miłości i miłosierdziu Boga”.

Wersja do druku