Maj 27, 2018

Posted in Aktualności

Koncert „wNieboGłosy” już 31 maja!

Koncert „wNieboGłosy” już 31 maja!

Jego Eminencja Arcybiskup Józef Kupny oraz wrocławska inicjatywa muzyczna Wrocław Wielbi zapraszają na drugą edycję koncertu, który odbędzie się w Boże Ciało 31 maja, ponownie na placu Wolności , w godzinach 19:00-22:00. Koncert poprowadzą Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz Zespół N.O.E. Będzie on okazją, aby doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który stworzył świat, żeby rozbudzić na nowo wiarę i uwielbić Boga za Jego obecność pośród nas oraz za sam dar Eucharystii. Podejmując temat roku duszpasterskiego „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” będziemy wołać o Ducha Świętego. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie i prosimy: zapraszajcie siebie nawzajem. Do zobaczenia!

http://wnieboglosy.wroclaw.pl/

Wersja do druku