Maj 26, 2018

Posted in Aktualności

Uwaga! Zmiana porządku Mszy św. w niedzielę 27 maja

Uwaga! Zmiana porządku Mszy św. w niedzielę 27 maja

W niedzielę 27 maja, ze względu na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci, zmieniony jest porządek sprawowania Mszy św. Nie będzie Mszy św. o godzinie 10.00 i 11.30 – w ich miejsce odbędą się Msze św. pierwszokomunijne o godzinie 9.00 i 11.00. Msza św. z godziny 12.30 przesunięta została na godzinę 13.00.

Zmieniona będzie również organizacja ruchu na ul. Kościelnej w niedzielę w godz. 8:00-13:00. Ze względu na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej ruch ul. Kościelną w najbliższą niedzielę 27 maja będzie odbywał się wyłącznie jednokierunkowo od ul. Głównej w stronę kościoła. Wyjazd z ul. Kościelnej dla pojazdów znajdujących się przed skrzyżowaniem z ul. Wierzbową przez ul. Wierzbową lub. św. Floriana, za tym skrzyżowaniem już wyłącznie przez św. Floriana.

Wersja do druku