Lip 23, 2018

Posted in Aktualności, Parafialna Wspólnota Młodzieżowa

38 Piesza Pielgrzymka 02-10.08.2018

38 Piesza Pielgrzymka 02-10.08.2018

Kochani zbliża się 38 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Serdecznie zapraszam Was na szlak pielgrzymi. Zanieście intencje swojej rodziny i swoje do tronu Matki Bożej z Częstochowy. Idziemy w grupie 7 „seledynowej”. Wychodzimy z Katedry Wrocławskiej 2 sierpnia o 6:00 rano. Do Częstochowy dochodzimy 10 sierpnia. To czas nie tylko modlitwy, ale również zabawy, poznawania wartościowych ludzi. Niech grupa 7 będzie bogatsza o Twoją osobę. Zabierz koleżankę i kolegę. Szczegóły na stronie internetowej Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę lub u mnie (d_ula@tlen.pl).
Pozdrawiam serdecznie Urszula Dudczak

Od siebie dodam, że jeśli będzie wystarczająco dużo chętnych, zorganizujemy autobus i chętni ostatni etap będą mogli pokonać razem z pieszymi pielgrzymami. Zabierając pieszych razem z nami do domu. Kontakt także przez mojego maila: GrzJanPaz@gmail.com.
Pozdrawiam, ks. Grzegorz

Wersja do druku