Sie 2, 2018

Msza Święta w intencji ustanowienia uroczystości ku czci Boga jako Ojca całej ludzkości.

Msza Święta w intencji ustanowienia uroczystości ku czci  Boga   jako Ojca całej ludzkości.

„Pragnę, żeby jeden dzień lub przynajmniej jedna niedziela była poświęcona dla uczczenia Mnie w szczególny sposób pod imieniem Ojca całej ludzkości. Chciałbym, aby to święto miało własną Mszę i oficjum. Nie trudno znaleźć teksty w Piśmie Świętym. Jeżeli pragniecie oddać Mi tę szczególną cześć w niedzielę, wybieram pierwszą niedzielę sierpnia; jeżeli w dzień powszedni, chciałbym, aby to był zawsze siódmy dzień tego miesiąca.”

„Przychodzę do was, stworzenia Moje, aby otworzyć przed wami Ojcowskie serce płonące miłością do was, Moje dzieci. Chcę, byście były świadkami Mojej bezgranicznej i miłosiernej Miłości. Nie wystarcza Mi ukazywanie wam Mojej Miłości, chcę jeszcze otworzyć przed wami Moje Serce, z którego wytryśnie orzeźwiające źródło. Przy nim wszyscy ludzie ugaszą pragnienie. Zakosztują wówczas radości, których dotąd nie znali z powodu ogromnego lęku przede Mną, ich czułym Ojcem. Od kiedy obiecałem ludziom Zbawiciela, kazałem wytrysnąć temu źródłu. Sprawiłem, że przepływa ono przez Serce Mojego Syna, aby dotrzeć do was. (…)”  –  cyt. S. Eugenia E. Ravasio – Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci.

Już od trzech lat modlimy się w intencji ustanowienia uroczystości ku czci Boga jako Ojca całej ludzkości.   Wiele wspólnot w całej Polsce modli się w tej intencji , tak jak nasza Wspólnota Podwyższenia Krzyża Świętego.

Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Świętą, która odbędzie się w Parafii p.w. Narodzenia N.M.P.  w Smolcu,  w niedzielę 05 sierpnia b.r. o godz. 10:00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji ustanowienia uroczystości ku czci Boga jako Ojca całej ludzkości o godz. 17:00