Sie 20, 2018

Posted in Aktualności, Ministranci, Parafialna Wspólnota Młodzieżowa

Żagle na Mietkowie 21.08.2018

Proponuję wyjazd na Zalew Mietkowski na żaglówki (Omegi) w małym gronie, czyli w tyle osób ile pomieszczą dwa samochody pięcioosobowe (z kierowcami 10 osób). Sama Omega jest w stanie pomieścić 6 osób, więc gdyby ktoś dorosły chciał nam towarzyszyć w swoim aucie (albo zabrać nas większym), będzie mile widziany. Wyjazd odbyłby się we wtorek 21.08.2018 r. o 10:00 spod kościoła (jeśli będą chętni i sprzyjająca prognoza pogody, możemy to powtórzyć dzień później czyli w środę 22.08.2018). Przewiduję, że będziemy wracać około 17:00, chyba, że wcześniej popsułaby się pogoda. Koszt wynajęcia łódki na cały dzień to 150zł. Proponuję podział w kosztach po równo (jak pojedzie 5 osób, każdy płaci po 30zł); oprócz tego ja pokrywam paliwo. Jeśli kogoś nie stać, skorzystamy z Funduszu Pomocowego :).

Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona, kto pierwszy ten lepszy. Minimalna liczba uczestników, to oprócz mnie 3 osoby. Zgłaszać się można np. poprzez maila: GrzJanPaz@gmail.com, Messengerem lub telefonicznie. Konieczne jest także przyniesienie ze sobą podpisanej przez Waszego rodzica zgody. Nie trzeba umieć pływać, ale wtedy kapok jest obowiązkowy.

Trzeba wziąć ze sobą:
– jedzenie i picie na cały dzień;
– jakąś ochronę przed wiatrem i słońcem (coś jasnego na głowę, może filtr na skórę);
– obuwie z miękką podeszwą.