Wrz 2, 2018

Posted in Aktualności

3 września – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

3 września – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

3 września w liturgii Kościoła wspominamy św. Grzegorza Wielkiego, papieża. To także dzień imienin naszego Wikariusza 🙂. W jego intencji modliliśmy się dziś w trakcie mszy świętej o godz. 10.00. Piękne życzenia w imieniu parafian złożyły przedstawicielki chóru parafialnego, a że ks. Grzegorz bardzo dba o Służbę Liturgiczną Ołtarza, to i ta wspólnota postanowiła dziś podziękować za trud jego pracy duszpasterskiej. Zachęcamy, by w dniu św. Grzegorza pamiętać choć w krótkiej modlitwie o naszym Wikariuszu, który w dniu swoich imienin obchodzi również pierwszą rocznicę pracy w naszej parafii ! Jak szybko minął rok! Dziś już trudno nam sobie wyobrazić Smolec bez księdza Grzegorza!

Wersja do druku