Wrz 11, 2018

Posted in Ministranci, Parafialna Wspólnota Młodzieżowa

Żagle na Mietkowie 15.09.2018

Żagle na Mietkowie 15.09.2018

UWAGA! Z powodu zbyt dużego wiatru, 3-4 w skali Beauforta, wyjazd zostaje przełożony na inny termin.

Proponuję wyjazd na Zalew Mietkowski na żaglówki (w większości Omegi) w małym gronie, czyli w tyle osób ile zmieści się na 4-5 jachtach (razem ze sternikiem do 5 osób na jednym). Wyjazd odbyłby się w sobotę 15.09.2018 r. o 9:40 spod kościoła. Przewiduję, że będziemy wracać około 17:00, chyba, że wcześniej popsułaby się pogoda. Jeśli prognoza mówiłaby o zbyt mocnym wietrze (powyżej 3 w skali Beauforta), także wyjazd odłożymy.  Szacunkowy koszt wyjazdu na osobę to 30zł, może odrobinę mniej (jeśli kogoś nie stać, proszę rozmawiać ze mną indywidualnie).

Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona, kto pierwszy ten lepszy. Zgłaszać się można np. poprzez maila: GrzJanPaz@gmail.com, Messengerem lub telefonicznie. Konieczne jest także przyniesienie ze sobą podpisanej przez Waszego rodzica zgody (można ją pobrać tutaj, lub pozyskać bezpośrednio ode mnie). Nie trzeba umieć pływać, kapok na jachcie jest obowiązkowy.

Trzeba wziąć ze sobą:
– jedzenie i picie na cały dzień;
– jakąś ochronę przed wiatrem i słońcem (coś jasnego na głowę, może filtr na skórę);
– obuwie z miękką podeszwą (ja biorę sandały)
– jeśli ktoś nosi okulary, warto je mieć na lince/łańcuszku.

Wersja do druku