Gru 25, 2018

Posted in Aktualności, Schola dziecięca

III Parafialny Bal Charytatywny

W imieniu Księdza Proboszcza oraz Komitetu Organizacyjnego, skupionego wokół rodziców dzieci śpiewających w Scholi Parafialnej, zapraszamy Państwa na Trzeci Parafialny Bal Charytatywny.

Bal odbędzie się w ostatnią sobotę Karnawału, 23 lutego 2019 roku, o godzinie 19.00, w Terminal Hotel przy ul. Rakietowej 33 we Wrocławiu (Muchobór Wielki). Zmiana lokalizacji podyktowana jest dużym zainteresowaniem imprezą i ograniczona ilością miejsc w lokalnej świetlicy.

W doborowym towarzystwie, pod kierownictwem profesjonalnego wodzireja, będziemy bawić się do białego rana. Zapewniamy wspaniałą zabawę, smaczne potrawy  oraz możliwość udziału w licytacjach i loterii fantowej.

Całkowity dochód z Balu przeznaczony będzie na renowację kontuaru naszych organów.

Bilety w cenie 200 PLN od osoby można rezerwować pod numerami telefonów:

Małgorzata 604 162 552,  Mieczysław 609 224 363 w

W cenę biletu wliczony jest transport powrotny do Smolca.

Relacje z poprzednich edycji balu w poniższych odnośnikach na stronach patrona medialnego Smolec24.pl :

Bal w roku 2017

Bal w roku 2018

Lokalne firmy oraz osoby indywidualne zainteresowane wsparciem Balu poprzez przekazanie fantów do loterii lub aukcji zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!