Lut 26, 2019

Posted in Aktualności

III Parafialny Bal Charytatywny – Dziękujemy !

III Parafialny Bal Charytatywny – Dziękujemy !

Słowa podziękowania od Organizatorów Parafialnego Balu Charytatywnego.

23 lutego 2019 r. w Hotelu Terminal we Wrocławiu odbył się III Parafialny Bal Charytatywny. Jak co roku środki finansowe zebrane podczas Balu są przeznaczone na wsparcie prac remontowych w naszym kościele, tym razem na renowację kontuaru zabytkowych organów.

Zmiana miejsca organizacji kolejnego Balu podyktowana była rosnącym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszej parafii. Nie ukrywamy również, że wiązała się też z lekkim niepokojem czy podołamy wyzwaniom nowego miejsca, jak również większej liczby gości i ich oczekiwań. Komentarze, które do nas docierają, dają jednoznaczny sygnał, że było warto!

Teraz przyszedł czas naszych podziękowań dla wszystkich, dzięki którym Bal mógł się odbyć.

Na wszystkich etapach przygotowań spotykaliśmy się z ogromną przychylnością rozmaitych firm, instytucji oraz osób prywatnych, które deklarowały i okazywały pomoc dla naszych działań. Pragniemy im wszystkim z całego serca bardzo gorąco podziękować. Do grona tegorocznych sponsorów należeli: Archidiecezja Wrocławska, Beata Merło Fotografia – Wrocław , B-EN. Agencja Reklamowa, Browar Caminus, Crusar Logistyka, Cukiernia Ale ciacho, Kopland Drukarnia Cyfrowa, Factory Fitness Club, Fotobudka Event Master, Gadget Master, Firma Haxe Sprzęt Medyczny, Firma Introserwis, Firma K2 kosmetyki samochodowe, Firma kosmetyczna Nature Essence, Firma Magnat, Firma Oleofarm, TEMPUR, Wisport, Gabinet kosmetyczny Michelle, Terminal Hotel, Kozio-lek Piotr Czudżak, Kwiaciarnia Pączek Róży, Maciejowy Sad, Manufaktura Słodyczy Doti, Matkowski Serwis Viessmann, Omega Sport, Papiernia Smolec, Pasieka Smolecka, Parafia p.w. NMP w Smolcu, Piekarnia Harnaś, Pracownia Fryzur i Kosmetyka Wrocław, San Lorenzo Sky Tower, Robert LITZA Friedrich Luxtorpeda, SekretSpa, Serwis Samochodowy Smolec Chłopska 60, Słoneczny Blask – Gabinet Kosmetyczny Edyta Szymańska, Sieć Przychodni Twój Lekarz Sp. z o.o. , Portal Smolec24.pl, April Studio Kosmetyczne, Studio Urody Double N, Ubezpieczenia Kuryś, JustynaUrban-Malina.pl, Warsztat samochodowy ALT Serwis, Adoria Vineyards, W krainie pasji– Kornelia Nowakowska.

Serdecznie dziękujemy Gminie Katy Wrocławskie oraz naszym sołtysom i radom sołeckim za wspieranie naszych działań. Szczególnie podziękowania kierujemy do Sołtysa Smolec Osiedle Leśne  Piotra Sobko za zaangażowanie się w przygotowanie niespodzianki artystycznej dla naszych gości. Pan Piotr wspólnie z Mieczysławem Trzcińskim przygotowali mini konkurs „Jaka to melodia”, podczas którego lekko i z wdziękiem zagrali i zaśpiewali kilka piosenek.

Nie możemy pominąć wielu darczyńców indywidualnych, do grona których należeli: Antonina Urbanowicz, Magdalena i Jacek Konopko, Katarzyna Łapińska-Szymańska, Ewa Gieysztor, ks. Jakub Bartczak, Marek Gierczak, Przemysław Różański, Piotr Kondratowicz, Katarzyna i Piotr Kruszyna, Sławomir Hryniewicz, Anna i Tomasz Soróbka. Przedmioty do licytacji przekazali również Ksiądz Proboszcz Waldemar Kontek oraz Ksiądz Grzegorz Pazdro.

Szczególne podziękowanie kierujemy do Hotelu Terminal za owocną współpracę na etapie przygotowawczym, otwartość dla naszych pomysłów, profesjonalną obsługę w trakcie Balu oraz wykwintne i pyszne menu.

Podobnie, jak w poprzednich latach, o oprawę muzyczną i wyjątkowe prowadzenie zabawy zadbał Pan Mirosław Jaworowski z Opola. Po raz kolejny zyskał ogromne uznanie w oczach wszystkich gości za swój profesjonalizm i serce wkładane do swojej pracy. Mirku, bardzo dziękujemy!

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy także w stronę ks. Grzegorza Pazdro oraz Justyny Urban-Maliny, którzy zadbali o fotograficzną relację z uroczystości (fotorelacja poniżej).

Dziękujemy także naszym parafiankom, które upiekły pyszne ciasta: Annie Baczewskiej, Annie Ciesielskiej, Annie Krawczyszyn-Kotwica, Marzenie Płatek, Agnieszce Poznańskiej oraz Justynie Woś-Ściegienko .

Nowością tegorocznego Balu była możliwość skorzystania ze zorganizowanego powrotu do Smolca i okolic. W tym miejscu serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Waldemarowi oraz firmie Wisport, którzy użyczyli dwa samochody, kursujące w późnych godzinach nocnych odwożąc gości do domu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego Balu za otwartość, wspaniałą zabawę oraz hojne serca.

Przed nami ostatnie prace podsumowujące – zarówno podziękowania, jak i finansowe podliczenie uzyskanych środków i poniesionych kosztów. Z naszych wstępnych kalkulacji wynika, że na renowację kontuaru smoleckich organów przekażemy kwotę około 27 tyś PLN.

Jeszcze raz wszystkim składamy ogromne podziękowania i zapraszamy na IV Parafialny Bal Charytatywny w przyszłym roku!

Organizatorzy:

Edyta Berghauzen

Małgorzata i Wojciech Osińscy

Piotr Ściegienko

Małgorzata i Mieczysław Trzcińscy

Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie Parafialnego Balu na Facebooku

 oraz w fotorelacji dostępnej na stronie internetowej Gościa Niedzielnego.

Wersja do druku