Mar 27, 2019

Posted in Grupa charytatywna, Info

Parafialna Grupa Charytatywna dziękuję parafianom za wsparcie

Parafialna Grupa Charytatywna dziękuję parafianom za wsparcie

Parafialna Grupa Charytatywna od patronatem  Św. Franciszka z Asyżu składa wszystkim darczyńcom serdeczne Bóg zapłać za udzielone wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli wspomóc najbardziej potrzebujące rodziny. Jednocześnie życzymy Radosnych Świąt Wielkiej Nocy 

*******************************

Parafialna Grupa Charytatywna od patronatem  Św. Franciszka z Asyżu zwraca się do wszystkich parafian z serdeczną prośbą o: 

  • dostarczenie artykułów żywnościowych, długoterminowych oraz art. chemicznych przeznaczonych na paczki świąteczne dla ubogich i potrzebujących.  Przyniesione dary prosimy składać do 15 kwietnia w przedsionku kościoła.  Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • W dniach 13 – 14 kwiecień (sobota – niedziela) parafialna Grupa Charytatywna pod patronatem  Św. Franciszka z Asyżu oferuje własnoręcznie wykonane palmy i ozdoby świąteczne, które tradycyjne będzie można nabyć przez każdą Mszą Św. Ofiary złożone przez Darczyńców są przeznaczone na doposażenie paczek świątecznych dla ubogich i potrzebujących.

Wersja do druku