Cze 30, 2019

Posted in Aktualności

Pożegnanie ks. proboszcza Waldemara Kontka

Pożegnanie ks. proboszcza Waldemara Kontka

W niedzielę 30 czerwca 2019 r. na Mszy św. o godz. 12:30 pożegnaliśmy po 4 latach posługi w tutejszej parafii ks. proboszcza Waldemara Kontka. Parafianie pożegnali go słowami: „Okazało się, że to tylko jedna „kadencja” i „reelekcji” nie będzie… 🙂 Z żalem się rozstajemy, ale nie pozostaje nam nic innego, jak zaakceptować tę decyzję… Będzie nam ks. Waldemara bardzo brakować i trudno powiedzieć czego bardziej…Na pewno wyjątkowo oryginalnych kazań, ale i serdecznego uśmiechu, bez wątpienia wielu będzie brakować wspólnej kawy w kawiarence Siloe czy widoku Nobla na smoleckich ulicach, każdemu zapewne czegoś innego…
Dziękujemy za te 4 lata i życzymy błogosławieństwa Bożego w miejscu nowej posługi duszpasterskiej, życzliwego przyjęcia ze strony nowych parafian, szybkiej aklimatyzacji w nowym miejscu i pokoju serca. Będziemy się o to błogosławieństwo modlić (w końcu księdza „Margaretka” zostaje tu z nami!) Bóg zapłać za wszystko!

Wersja do druku