Paź 19, 2019

Posted in Aktualności

Spotkanie autorskie z ks.prof.Mariuszem Rosikiem

Spotkanie autorskie z ks.prof.Mariuszem Rosikiem

W piątek 25 października mieliśmy okazję wziąć udział w kolejnym wieczorze autorskim księdza Profesora Mariusza Rosika, niedawnego przewodnika smoleckiej pielgrzymki do Ziemi Świętej. W ubiegły poniedziałek nakładem Wydawnictwa Archidiecezji Wrocławskiej ukazała się najnowsza książka księdza profesora, zatytułowana „Liban. Przewodnik Biblijny”. W piątek wysłuchaliśmy pięknej opowieści o historii tego kraju, biblijnych wydarzeniach, które miały miejsce na jego ziemiach, o świętych cedrach, religii i kulturze, o maronitach, o libańskich świętych oraz o Polakach, którym dane było odwiedzić ten niezwykły kraj. Była również okazja, by porozmawiać z gościem, nabyć jego książki wraz z autografem autora, a smoleccy pielgrzymi do Ziemi Świętej mogli odebrać przepiękną fotoksiążkę – pamiątkę wspólnej wyprawy do Ziemi Jezusa. Wszystkim drogim gościom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu i życzymy wielu pięknych jesiennych wieczorów z chrześcijańską książką w dłoni.

Wersja do druku