Gru 31, 2019

Posted in Ogłoszenia parafialne

ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI (01.01.2020)

01.01.2020r.

Dziś żegnamy młodzież, która przyjechała z wielu krajów Europy na Spotkanie Młodych TAIZE. Dziękujemy wszystkim tym rodzinom, które zaprosiły młodych ludzi do swoich domów, a także wszystkim wolontariuszom z naszej parafii za pomoc w organizacji dni TAIZE  naszej parafii. Przez te dni rano w kościele była odprawiana Msza św. dla pielgrzymów, później były spotkania w małych grupach w Szkole Podstawowej. Wczoraj odbyło się spotkanie i modlitwa w Hali Sportowej  Omega.

W czwartek Msza św. o godz. 08.00 i adoracja NS. W piątek Adoracja NS i okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Msza św. do Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 18.00. W piątek ks. proboszcz odwiedzi chorych od godz. 09.00, ks. Grzegorz w sobotę od 10:00.

W piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na modlitwę kanonami Taize. Modlitwa potrwa około 40 minut.

W uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2020 r. wyruszy spod naszego kościoła IV Smolecki Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 11.30.

Plan kolędy:

02 stycznia, czwartek, od godz. 16.00: Krzeptów: Tymiankowa (w tym Rynek), Ziołowa, Rumiankowa, Szałwiowa, Rozmarynowa, Miętowa, Majerankowa, Kminkowa, Cynamonowa, Lawendowa

 

03 stycznia, piątek, od godz. 16.00: Krzeptów: Szafranowa, Imbirowa, Koperkowa, Wrzosowa, Dębowa, Akacjowa, Jarzębinowa

 

04 stycznia, sobota, od godz. 13.00: Krzeptów: Główna, Jagodowa, Truskawkowa.      Smolec: Gruszkowa, Wiśniowa i Wrzosowa nieparzyste

 

BIURO PARAFIALNE NA CZAS KOLĘDY CZYNNE BĘDZIE TYLKO  SOBOTĘ PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ

Wersja do druku