Sty 2, 2020

Posted in Info, Pielgrzymki

Pielgrzymka do Medjugorie

Ksiądz proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Medjugorie w czerwcu 2020r.:

Pielgrzymka do Medjugorie 2020

Termin: 14-20.06.2020

Program:

Dzień 1

Wyjazd w godzinach popołudniowych około godziny 17:00. Bezpośredni przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenie do Chorwacji. ( nocny przejazd )

Dzień 2

Przed południem przyjazd do Splitu zwiedzanie miasta: Pałac Dioklecjana imperatora rzymskiego, a po nim kontynuacja podróży do Medjugorie. Zakwaterowanie, kolacja, a po niej modlitwy międzynarodowe. Nocleg w hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu całodzienny pobyt w Medjugorie: nawiedzenie sanktuarium, Kościół Św. Jakuba, Msza Święta, spotkanie z przewodnikiem i nawiedzenie Góry Objawień Podbrdo, Wspólnota Cenacolo, czas do własnej dyspozycji. Wieczorem kolacja, a po niej modlitwy międzynarodowe . Nocleg w hotelu.

Dzień 4

Wczesne wyjście na górę Križevac, powrót na śniadanie i kontynuacja programu miejscowego w Medjugorie m.in. Wspólnoty Oazy Pokoju.  Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5

Po śniadaniu wyjazd do Dubrownika zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym, przejazd nad morze i wypoczynek. Wieczorem kolacja w Medjugorie, modlitwy międzynarodowe i nocleg w hotelu.

Dzień 6

Po śniadaniu przejazd do Rezerwatu krajobrazowego i wypoczynek nad wodospadami rzeki  Krka (rejs statkiem). Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. (nocny przejazd)

Dzień 7

Planowany powrót w godzinach porannych i zakończenie pielgrzymki.

Cena: 250 Euro + 600 PLN

Świadczenia zawarte w  cenie

– Przejazd Autokarem

– 4 noclegi + HB

– Ubezpieczenie NW i KL

– Przewodnik / Pilot

Wstępy do zwiedzanych obiektów, opłaty wjazdowe oraz przewodnicy miejscowi –

dodatkowo płatne około 30€.

Medjugorie 2020