Sty 12, 2020

Posted in Wspólnota Kręgu Biblijnego

Spotkanie Kręgu Biblijnego

Spotkanie Kręgu Biblijnego

W najbliższy piątek 17 stycznia zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Będziemy czytali i rozważali dwa ostatnie rozdziały Ewangelii według św. Jana – rozdział 20 i 21.

W związku ze zmianą godziny wieczornej Mszy świętej, która od Nowego Roku jest odprawiana o 18.00, spotkanie rozpocznie się wcześniej, niż do tej pory, a zatem około godziny 18.45. Mszę świętą w tym dniu odprawi ojciec Tadeusz Bargiel OFMCap, kapucyn posługujący obecnie w klasztorze w Stalowej Woli.

Od Nowego Roku zmianie uległ również harmonogram spotkań Kręgu Biblijnego. Spotykamy się na rozważaniu Słowa Bożego w każdy trzeci piątek miesiąca, a w każdy pierwszy piątek spotykamy się na modlitwie kanonami Taize.

Tradycyjnie serdecznie zachęcamy, aby przed spotkaniem przeczytać lub wysłuchać kilku komentarzy do Ewangelii, o której będziemy rozmawiać. My polecamy wykłady 13 i 14 pani dr Danuty Piekarz, dostępne na platformie BibleNote:

Ewangelia Jana

Do zobaczenia w piątek 🙂

Wersja do druku