Maj 2, 2020

Posted in Aktualności

Udział w Eucharystii od 18 maja

Udział w Eucharystii od 18 maja

Od niedzieli 17 maja w kościele w czasie Mszy św. może przebywać 48 osób + księża. Jeżeli w niedzielę na Mszę św. przyjdzie  więcej niż 48 osób, będziemy dodatkowym osobom proponować przyjecie Komunii św. w kościele przed Mszą św. i uczestnictwo w Eucharystii na parkingu, gdzie rozstawione są megafony, lub za pośrednictwem mediów. Komunia św. w niedzielę w dalszym ciągu będzie udzielana o godz. 09.00, 11.00 i 14.00.

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI WEJŚCIA DO KOŚCIOŁA:

  1. Pobieramy numerek.
  2. W ławkach siadamy zachowując odpowiednie odległości od innych.
  3. Po nabożeństwie odnosimy numerek na ławkę przy wejściu do kościoła.
  4. Dezynfekujemy ręce.
  5. Brak numerków jest informacją, że limit obecnych został wyczerpany i zapraszamy na inną godzinę Mszy św. 

Dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św jest nadal aktualna. Ze względu na stan epidemii ksiądz arcybiskup na czas nieokreślony ( to znaczy do odwołania) udzielił wiernym Archidiecezji Wrocławskiej oraz wszystkim osobom przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św.

Pełny tekst dokumentu można odnaleźć tu:

Dyspensa księdza arcybiskupa 27.03.2020

Wersja do druku