Mar 26, 2021

Posted in Wspólnota Kręgu Biblijnego

Modlitwa uwielbienia w pierwszy piątek miesiąca

Modlitwa uwielbienia w pierwszy piątek miesiąca

W pierwsze piątki miesiąca Krąg Biblijny wraz z zespołem Laudate Dominum organizuje czuwanie i modlitwę uwielbienia połączoną ze śpiewami kanonów. W kwietniu, ze względu na okres Triduum Paschalnego, modlitwa ta odbędzie się wyjątkowo w drugi piątek miesiąca, 09.04., bezpośrednio po Mszy św., czyli około godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. To dobry moment na wyciszenie, oddanie chwały Panu Bogu śpiewem, na chwilę modlitwy uwielbienia, na zawierzenie Bogu wszystkich swoich trosk i radości. Modlitwa trwa około 50 minut.

Modlitwa kanonami – wrzesień 2020

Modlitwa uwielbienie – luty 2021

Krąg Biblijny przy parafii Narodzenia NMP w Smolcu

Wersja do druku