Mar 22, 2021

Posted in Aktualności

Triduum Paschalne

Triduum Paschalne

Msza św. Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek będzie sprawowana o godz. 18.00. Transmisja przez facebook >TUTAJ<Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

Liturgia Wielkiego Piątku Męki Pańskiej rozpocznie się  o godz. 18.00. Transmisja przez facebook >TUTAJ< Adoracja Pana Jezusa przy Bożym Grobie będzie trwała do godz. 21.00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, co do ilości i jakości spożywanych pokarmów. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 15.00. Transmisja przez facebook >TUTAJ<

W Wielką Sobotę adoracja Pana Jezusa przy Bożym Grobie rozpocznie się o godz. 09.00, zakończenie o  godz. 20.30 O godz. 08.45 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych, później modlitwa różańcowa i adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach I soboty miesiąca. Na tę modlitwę ze względu na obostrzenia przychodzą tylko przedstawiciele każdej z róż różańcowych i Wspólnoty Oddanych Maryi.

Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się w sobotę o godz. 21.00. Transmisja przez facebook >TUTAJ<

Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w Triduum Paschalne kościół będzie otwarty. Pamiętajmy jednak o limicie osób przebywających wewnątrz świątyni. Od 10.00 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 15.00 do 20.30 adoracja dla przedstawicieli różnych wspólnot działających w parafii.

Zachęcamy do uczestniczenia w liturgii Triduum Paschalnego poprzez transmisję internetową  na Facebook Siloe. Transmisja przez facebook >TUTAJ<

W niedzielę wielkanocną Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00; 11.30; 13.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 08.00. Dodatkowa Msza św. w święta o godz.  6.30 i 15.00.

Ze względu na zagrożenie epidemiczne możliwość uczestniczenia w liturgii w kościele będzie mocno ograniczona.

Wersja do druku