Cze 14, 2021

Posted in Info

Misje święte i ich program w dniach 20-27 czerwca

Misje święte i ich program w dniach 20-27 czerwca

PANIE, PRZYMNÓŻ NAM WIARY!

PROGRAM MISJI ŚWIĘTYCH >TUTAJ<

Moje Święte zwyczajowo odbywają się w katolickich parafiach raz na ok. 10 lat. U nas nie było ich już od 20 lat. Najwyższy czas, by zatrzymać się na jeden tydzień i spojrzeć w głąb siebie, poustawiać na nowo hierarchię wartości w naszym życiu, umożliwić też Panu Bogu lifting naszej parafii:) poprzez odrodzenie każdego z jej członków. To wielkie dzieło i wymaga wielkiej modlitwy, o którą każdego z Was prosimy.
Prosimy też o waszą obecność na planowanych spotkaniach i modlitwach z misjonarzem (realną obecność w kościele). Ksiądz Proboszcz zaprosił kapłana, którego Pan Bóg obdarzył ogromnym talentem kaznodziejskim i prosimy, byście tak zaplanowali koniec czerwca, by był to czas skupienia, bo misje to nie godzina czy dwie spotkania w świątyni… misje trwają całą dobę, Pan Bóg będzie do nas mówił w sposób szczególny przez usta ks. Tomasza, ale też przez naszą codzienność, wydarzenia, spotkania, nabożeństwa. Niech to będzie czas święty! Nie planujmy, w miarę możliwości, niczego na ten tydzień, co mogłoby nas rozpraszać, odciągać, zajmować jakoś szczególnie nasze myśli… każdego dnia misji czekamy na Ciebie, bo jeden dzień tych rekolekcji wypływa z poprzedniego, to nie „szwedzki stół”, że wpadniesz na jedno spotkanie i uznasz, że wziąłeś udział w misjach, to za mało, by zmienić swoje życie. Daj Bogu szansę, by naprawiał w Tobie to, co tej naprawy potrzebuje, ale też by poprzez Ciebie zmieniał naszą parafię i cały Smolec. Bądź z nami w tym wyjątkowym czasie!

Spotkania z misjonarzem będą odbywać się zarówno rano (od godz. 10.00) i wieczorem od 18.00. Zapraszamy!!!

Wersja do druku