Cze 10, 2016

Posted in Aktualności, Wspólnota Różańca Rodziców za dzieci

Festyn z okazji Dnia Dziecka i III rocznicy Wspólnoty Różańca Rodziców za Dzieci

W niedzielę 05 czerwca 2016r.  od 11.30 do 14.30 odbył się na placu kościelnym koło parkingu festyn, który zorganizowały wspólnoty modlitewne: Podwyższenia Krzyża Świętego i Różańca Rodziców za Dzieci. Świętowaliśmy 3. rocznicę powstania wspólnoty różańcowej w naszej parafii i dziękowaliśmy za 7 róż rodziców, którzy modlą się za swoje dzieci oraz jedną różę dzieci.

Było wiele atrakcji m.in.: można było napić się zimnych napojów, kawy i herbaty, zjeść pyszne, domowe ciasta, złożyć ofiarę na cele ewangelizacyjne, posłuchać o świętych, którzy są patronami naszych róż różańcowych:  Archaniołach: św. Michale, św. Gabrielu i św. Rafale, św. Janie Pawle II, św. o. Pio, św. o. Charbelu i św. Ricie i dowiedzieć się więcej o naszych wspólnotach i o tym co robimy. Dzieci mogły pojeździć non stop na gokarcie i  na skuterach, które cały czas były do dyspozycji. Można było zakupić książki i inne pamiątki oraz otrzymać obrazki z logo naszej wspólnoty. A wszystko to odbywało się przy radosnym śpiewie rodziców i dzieci, przy akompaniamencie gitary i prowadzeniu śpiewów przez  scholę.

Bogu niech będą dzięki za ten czas chwały, radości i dzielenia się tym, co przeżywamy każdego dnia, że  możemy składać świadectwo  przynależności do naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

 

 

Wersja do druku