wrz 24, 2016

Posted in Aktualności, Pielgrzymki

Archidiecezjalna pielgrzymka Duchowieństwa i Wiernych na Jasną Górę

W nocy z 23 na 24 września kilkadziesiąt osób z naszej parafii wzięło udział w Pielgrzymce na Jasną Górę. Jak co roku, była ona połączona z całonocnym czuwaniem przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Motto Pielgrzymki brzmiało: „IDŹCIE I GŁOŚCIE Z MARYJĄ MATKĄ ŻYWEJ EWANGELII”.

INTENCJE PIELGRZYMKI:

• W intencji Ojca Św. Franciszka, Kościoła w Polsce, Ks. Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, Księży Biskupów Pomocniczych, Duchowieństwa i Ludu Bożego Archidiecezji Wrocławskiej.
  • Dziękczynienie za Jubileuszowy Rok Bożego Miłosierdzia.
  • Dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i Pielgrzymkę Ojca Świętego Franciszka do Polski.
  • Dziękczynienie za Jubileusz 1050-lecia chrztu Polski.
  • Dziękczynienie Archidiecezji Wrocławskiej za wielorakie dowody opieki Matki Bożej nad nami.
  • Dziękczynienie za łaski otrzymane w Kościele Wrocławskim podczas Roku Duszpasterskiego w ramach realizacji programu „Nowe życie w Chrystusie”.
  • Prośba o Błogosławieństwo dla realizacji programu w nowym roku duszpasterskim: „Idźcie i głoscie” oraz w przeżywaniu Roku Fatimskiego w 100 rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie i Roku Jadwiżańskiego w 750 – lecie kanonizacji św. Jadwigi Ślaskiej.
  • Prośba o żywą i trwałą wiarę, nadzieję i miłość w rodzinach.
  • W intencji dzieci, młodzieży i studentów rozpoczynających nowy rok szkolny i akademicki.
  • Modlitwa w intencji Ojczyzny i pokoju na świecie.
Please follow and like us:
Pin Share