paź 22, 2017

Posted in Ministranci, Szafarze

Turniej piłki nożnej

Turniej piłki nożnej

Dziś, w niedzielę 22 października, odbył się halowy turniej piłki nożnej ministrantów, ich rodziców oraz  nadzwyczajnych szafarzy Najświętszego Sakramentu, posługujących w naszej Parafii.

Czterej dorośli uczestnicy turnieju: Zbyszek, Artur, Wojtek oraz Jacek, wybrali spośród uczestników cztery drużyny i rozpoczęły się rozgrywki. Turniej wygrała drużyna prowadzona przez Wojtka. Po rozgrywkach strudzeni zawodnicy mogli podreperować nadwątlone siły kiełbaskami z grilla. Zabawa była fantastyczna i już czekamy na kolejny turniej.

Dziękujemy rodzicom, rodzeństwu oraz sympatykom naszych ministrantów za wspaniały doping dla wszystkich drużyn, dziękujemy Dyrekcji szkoły podstawowej w Smolcu za udostępnienie sali gimnastycznej na rozgrywki, a Księdzu Grzegorzowi Pazdro za organizację wspaniałej imprezy sportowej. Do zobaczenia na kolejnym turnieju!!!

Wersja do druku

Please follow and like us:
Pin Share