maj 20, 2018

Posted in Klub Książki Chrześcijańskiej, Wspólnota Kręgu Biblijnego

Spotkanie z ks.prof.Mariuszem Rosikiem

Spotkanie z ks.prof.Mariuszem Rosikiem

Klub Książki Chrześcijańskiej „Siloe” wraz z Kręgiem Biblijnym zapraszają na spotkanie z księdzem profesorem Mariuszem Rosikiem, autorem wielu publikacji o tematyce biblijnej, między innymi biblijnego przewodnika po Ziemi Świętej, zatytułowanego „Ziemia Słowa”. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca po Mszy św. o godzinie 18.30.

W programie spotkania: prelekcja ks. Rosika, przedstawienie pozycji książkowej na ten temat (możliwość zakupienia jej wraz z autografem autora), dziele się wrażeniami uczestników pielgrzymki i  możliwość zapisów na kolejną, planowaną na 2019 rok, poczęstunek.

 Zapisy w grupach modlitewnych oraz  w niedzielę w godzinach otwarcia smoleckiej kawiarenki parafialnej.

Wersja do druku

Please follow and like us:
Pin Share