Cze 11, 2018

Posted in Aktualności, Klub Książki Chrześcijańskiej

„Ziemia Słowa” w Smolcu

„Ziemia Słowa” w Smolcu

W piątek 8 czerwca w salce parafialnej odbyło się spotkanie z ks.profesorem Mariuszem Rosikiem, zorganizowane przez Klub Książki Chrześcijańskiej Siloe i Krąg Biblijny. Tematem prelekcji był przewodnik biblijny autorstwa księdza profesora, zatytułowany „Ziemia Słowa”. Uczestnicy wspólnie ‚przewędrowali’ przez najważniejsze święte miejsca Palestyny i Izraela, poznając biblijną topografię, zabytki i ciekawostki związane z biblijnymi tekstami oraz językiem greckim i aramejskim. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy niedawnej pielgrzymki do Ziemi Świętej oraz ci, którzy planują wziąć udział w podobnej wyprawie w przyszłym roku.

Czytaj więcej:

Ziemia Święta w Smolcu

Wersja do druku