Gru 17, 2018

Posted in LSO, Ministranci, Szafarze

18.12.2018 Wigilia LSO

18.12.2018 Wigilia LSO

Zapraszamy ministrantów, lektorów i ceremoniarzy wraz z rodzicami oraz szafarzy na spotkanie opłatkowe, zwane czasem wigilią. Odbędzie się ono w salce parafialnej o 19:30 (po Roratach, do uczestnictwa w których Was zapraszam). Tych, którzy jeszcze nie zgłosili swojej obecności, a chcą być, proszę o jak najszybszą informację na maila albo sms’em pod mój numer. Jak do tej pory swoją obecność potwierdziło 16 członków LSO. Do tej pory zadeklarowano mi, że zostaną przyniesione:
– pierniki i mufinki (Rafał)
– pierogi z kapustą (Karol)
– babka (Karol)
– barszcz (nie zapisałem i nie pamiętam kto; tego kogoś proszę o przypomnienie)
– ciasto kakaowe z jabłkami (Janek F)
– paszteciki z grzybami (Albert)
– ciasto i coś do picia (Janek S)
– sernik (Jacek K)
.

Wersja do druku