Mar 16, 2019

Posted in LSO, Ministranci, Parafialna Wspólnota Młodzieżowa, Schola dziecięca

22-29.06.2019 Żagle na Mazurach

22-29.06.2019 Żagle na Mazurach

Proponuję wyjazd na żagle na początku wakacji 22-29.06.2019 r razem ze wspólnotą Hallelu Jah. Rejs rozpoczynałby i kończyłby się w Giżycku na Mazurach. W jego trakcie pływa i śpi się na jachtach w portach lub „na dziko”. Wszystkie koszty poza dojazdem to 700zł od osoby. Decyzję jednak trzeba podjąć szybko, bo do najbliższego wtorku (19.03.2019 r.) włącznie. Chętnych proszę o kontakt mailowy.
Pierwszeństwo mają członkowie LSO, Scholca i Parafialnej Wspólnoty Młodzieżowej. Można też jechać z rodzicami. Mamy do dyspozycji kilka jachtów, więc liczba uczestników ograniczona jest w zasadzie tylko liczbą sterników. Ci ostatni są oczywiście mile widziani! 🙂

Poniżej można sobie pooglądać, jaki sprzęt mamy do dyspozycji:
– Shine 30
– Twister 830 Hej Joe
– Phobos 25 El Gouna
Phobos 25 El Yague

Zapraszam 15.05.2019 (środa) o 19:15 na plebanię na pierwsze spotkanie organizacyjne dotyczące wyjazdu na Mazury. Z naszej parafii zgłosiło się 20 osób. Osoby niepełnoletnie będące podczas wyjazdu pod moją opieką proszę o przyniesienie ze sobą wypełnionej zgody rodziców (proszę drukować dwustronnie, a nie na dwóch osobnych kartkach!), a najlepiej o przyjście z rodzicami czy samych rodziców (będę miał formularze, więc zgody będzie można wypełnić na miejscu). Wszystkich proszę o przyniesienie 200zł zaliczki. Do 22 maja trzeba wpłacić też całą kwotę, więc można od razu przynieść całość, czyli 700zł. Ta wpłata obejmuje: opłaty za jachty, opłaty portowe, paliwo i wyżywienie (gotujemy wspólnie na jachtach). Nie obejmuje natomiast dojazdu, opłat za korzystanie z pryszniców i WC w portach i własnych wydatków.
Nieco więcej o wyjeździe można zobaczyć tutaj. Proszę samemu się nie wpisywać do formularza. Ustaliliśmy z organizatorami, że ja wpiszę wszystkich z naszej grupy. Oczywiście wszystkie dane będą używane tylko na potrzeby organizacji rejsu.

Wersja do druku