Lut 21, 2020

Posted in Wspólnota Kręgu Biblijnego

Spotkanie Kręgu Biblijnego

Spotkanie Kręgu Biblijnego

W najbliższy piątek 28 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Będziemy czytali i rozważali Pierwszy List św. Jana. Spotykamy się po wieczornej Mszy św, tj. około godziny 18.45 w salce parafialnej.

Od Nowego Roku uległ zmianie harmonogram spotkań Kręgu Biblijnego. Spotykamy się na rozważaniu Słowa Bożego w każdy trzeci piątek miesiąca (w tym miesiącu to wyjątkowo czwarty piątek), a w każdy pierwszy piątek spotykamy się na modlitwie kanonami Taize.

Tradycyjnie serdecznie zachęcamy, aby przed spotkaniem przeczytać lub wysłuchać kilku komentarzy do Ewangelii, o której będziemy rozmawiać. My polecamy wykłady pani dr Danuty Piekarz, dostępne na platformie BibleNote:

Listy powszechne NT

Do zobaczenia w piątek 🙂

Wersja do druku