mar 1, 2020

Posted in LSO, Ministranci, Parafialna Wspólnota Młodzieżowa

06-08.03.2020 Sulistrowice

06-08.03.2020 Sulistrowice

Zapraszam na trzydniowy wyjazd do Sulistrowic w dniach 06-08.03.2020. Będziemy nocować na plebanii w Sulistrowicach u ks. Jakuba Bartczaka. Wyjeżdżamy w piątek rano o 9:00 spod plebanii w Smolcu na plebanię w Sulistrowicach (ul. Jagiellońska 1a) i stamtąd też wracamy w niedzielę około 15:00. Zabierzcie ze sobą suchy prowiant i picie na drogę, ponieważ tuż po przyjeździe do Sulistrowic zostawiamy na miejscu większe bagaże i z podręcznymi ruszamy w trasę.  Ciepłą obiadokolację będziemy mieć dopiero wieczorem. Planuję wyjścia na Ślężę i Radunię. Proszę więc zabrać odpowiedni ekwipunek, który poniżej pozwalam sobie zasugerować:

– dobry humor
– ręczniki i środki higieny osobistej
– buty nieprzemakalne i z dobrym bieżnikiem, buty na zmianę oraz klapki pod prysznic
– ciepłe ubrania, a na wierzch coś chroniącego przed wiatrem i deszczem
– czapka, rękawiczki, szalik
– latarkę (najlepsza czołówka)
– ubrania odpowiednie na Eucharystię
– osoby grające – instrument
– prosimy o pozostawienie cennych rzeczy w domu; w razie zgubienia, nie ponosimy za to odpowiedzialności.

Koszt to 150zł. Zgody można pobrać tutaj. Czekam na nie do niedzieli 1 III.

Wersja do druku

Please follow and like us:
Pin Share