mar 24, 2020
Posted in Aktualności
Ograniczenia związane z udziałem w nabożeństwach
W związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa wprowadzonymi przez rząd RP odnośnie stanu epidemicznego od 25 marca w kościele w czasie Mszy św. i nabożeństw może przebywać jednocześnie siedem osób łącznie z księżmi. Dlatego prosimy, by na Mszę św. w tygodniu i w niedzielę przychodziły tylko dwie osoby z rodziny, która zamawówiła intencję Mszy św.


