Posted in Aktualności
Udział w Eucharystii od 18 maja
Od niedzieli 17 maja w kościele w czasie Mszy św. może przebywać 48 osób + księża. Jeżeli w niedzielę na Mszę św. przyjdzie więcej niż 48 osób, będziemy dodatkowym osobom proponować przyjecie Komunii św. w kościele przed Mszą św. i uczestnictwo w Eucharystii na parkingu, gdzie rozstawione są megafony, lub za pośrednictwem mediów. Komunia św. w niedzielę w dalszym ciągu będzie udzielana o godz. 09.00, 11.00 i 14.00.
INSTRUKCJA OBSŁUGI WEJŚCIA DO KOŚCIOŁA:
- Pobieramy numerek.
- W ławkach siadamy zachowując odpowiednie odległości od innych.
- Po nabożeństwie odnosimy numerek na ławkę przy wejściu do kościoła.
- Dezynfekujemy ręce.
- Brak numerków jest informacją, że limit obecnych został wyczerpany i zapraszamy na inną godzinę Mszy św.
Dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św jest nadal aktualna. Ze względu na stan epidemii ksiądz arcybiskup na czas nieokreślony ( to znaczy do odwołania) udzielił wiernym Archidiecezji Wrocławskiej oraz wszystkim osobom przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św.
Pełny tekst dokumentu można odnaleźć tu:


