Cze 14, 2020

Posted in Wspólnota Kręgu Biblijnego

Spotkanie Kręgu Biblijnego 19 czerwca

Spotkanie Kręgu Biblijnego 19 czerwca

Krąg Biblijny z radością zaprasza wszystkich zainteresowanych lekturą Pisma Świętego na kolejne spotkanie w najbliższy piątek 19 czerwca po wieczornej Mszy świętej. Radość jest tym większa, że możemy już spotkać się stacjonarnie, ‚na żywo’, na plebanii lub, jeśli pogoda pozwoli, w ogrodzie, aby zachować tak zwany dystans społeczny ???? ?
Podczas ostatniego spotkania przeczytaliśmy Listy do Siedmiu Kościołów – w piątek pójdziemy dalej, będziemy czytali Apokalipsę od rozdziału 4 do 7.
Przed spotkaniem, oprócz samej lektury Biblii, zachęcamy tradycyjnie do wysłuchania wykładów pani dr Danuty Piekarz, dostępnych na platformie BibleNote+. Panuje tam pewien chaos, jeśli chodzi o kolejność wykładów – wykłady wprowadzające 1 i 2 znajdują się pod numerkiem 1.10 i 1.9, komentarz do Listów do Siedmiu Kościołów pod numerem 1.8, a rozdziały 4 i dalej są omawiane w wykładach o numerach 1.7 i 1.6… Na szczęście same wykłady są ponumerowane, więc po kliknięciu kolejnego wykładu można się połapać w chronologii wydarzeń Życzymy owocnego słuchania, czytania i do zobaczenia w piątek na Mszy św. i na spotkaniu!!! ?
http://www.biblenote.pl/kursy/apokalipsa/

Wersja do druku