cze 11, 2020
Posted in Aktualności
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – 11 czerwca 2020 r.
Dziś celebrujemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Jak co roku, i dziś, po Mszy św. o godz. 10.00, z kościoła wyruszyła procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Tym razem jednak, zgodnie z zaleceniem ks. arcybiskupa Józefa Kupnego procesja miała ograniczony zasięg – wierni powędrowali znacznie krótszą trasą, wokół kościoła. Serdecznie dziękujemy strażakom, paniom i panom niosącym sztandary i feretrony, dzieciom sypiącym kwiatki oraz osobom, które zaangażowały się w przygotowanie uroczystości.
Foto: T.Soróbka/M.Konopko





























