Cze 27, 2020

Posted in LSO, Ministranci, Parafialna Wspólnota Młodzieżowa

Wyjazd na Ślężę

Wyjazd na Ślężę

Zapraszam na jednodniowy wyjazd na Ślężę 30.06.2020 r. Zbiórka przy plebanii w Smolcu we wtorek o 8:30! Proszę ze sobą zabrać wypełnioną i podpisaną przez rodziców zgodę. Trzeba mi ją przekazać najpóźniej we wtorek rano, ale najpóźniej do niedzieli wieczorem chciałbym wiedzieć kto jedzie, ponieważ dojeżdżamy tam samochodami osobowymi. Planuję wejść na Ślężę szlakiem żółtym. Tam w kościele odbyłaby się Msza św. Potem zejście początkowo szlakiem niebieskim, a potem ścieżką krajobrazową. W razie gwałtownego załamania pogody wyjazd zostanie odwołany.

Trzeba zabrać ze sobą:
– prowiant i picie na drogę,
– dobry humor,
– coś na wypadek deszczu.

Przypominam, że zgodnie z obowiązującymi przepisami podczas wspólnej jazdy samochodem powinniśmy używać maseczek na twarz!

Wersja do druku