sie 5, 2020

Posted in Aktualności, Remont kościoła

Umowa na remont dachu podpisana! Od września ruszają prace

Umowa na remont dachu podpisana! Od września ruszają prace

W środę 5 sierpnia 2020 r. ks. proboszcz Jarosław Witoszyński podpisał w imieniu naszej parafii umowę na remont dachu z firmą Dachmet. Prace rozpoczną się z początkiem września br. i mają potrwać do końca roku. Starania o remont mocno nadwerężonej konstrukcji dachu smoleckiej świątyni trwają już dobrych kilka lat, niebagatelna jest też wartość umowy, która bez prac dodatkowych wynosi ponad 700 000 zł. Oprócz więźby konieczna jest również wymiana pokrycia dachu.
W niedzielę 2 sierpnia członkowie rady parafialnej rozpoczęli kwestę remontową, by zgromadzić brakujące na remont środki. Zwracamy się do wszystkich Parafian z serdeczną prośbą o wsparcia tej największej w powojennej historii smoleckiego kościoła inwestycji. Ofiary można składać po Mszach św. u członków rady parafialnej, na tace w kopercie z dopiskiem Remont dachu lub wpłacać bezpośrednio na konto remontowe: Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich nr konta: 94 9574 0005 2001 0005 9789 0102

Bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie i wsparcie, nie tylko finansowe, ale również organizacyjne i modlitewne!

 

Wersja do druku
Please follow and like us:
Pin Share