sie 13, 2020
Posted in Aktualności
Zachęcamy do wsparcia domu opieki nad sierotami w Betlejem, który prowadzą siostry Elżbietanki
Pieniądze ze sprzedaży bukietów w uroczystość Matki Boskiej Zielnej w sobotę 15 sierpnia 2020 r. zostaną w całości przekazane do sióstr w Betlejem, które prowadzą Dom Pokoju, czyli dom opieki nad sierotami. Nasi parafianie odwiedzili siostry i dzieci w zeszłym roku podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej.
Przyłącz się do akcji pomagam ubogim. Z modlitwą grupa charytatywna św. Franciszka z Asyżu
Więcej informacji >TUTAJ<


