Sie 23, 2020

Posted in Ministranci, Parafialna Wspólnota Młodzieżowa

Żagle w Mietkowie (26.08.2020)

Żagle w Mietkowie (26.08.2020)

Zapraszam do wyjazdu na Zalew Mietkowski, aby popływać żaglówką (Omegą). Odjazd byłby najprawdopodobniej samochodami 26.08.2020 r. o 9:30 spod kościoła. Przewiduję, że będziemy z powrotem około 16:30.  Szacunkowy koszt wyjazdu na osobę to 36zł (180 za pięcioosobową łódkę).  Jeśli kogoś nie stać, proszę rozmawiać ze mną indywidualnie.

Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona, kto pierwszy ten lepszy. Jeśli będzie więcej chętnych, będę szukał dodatkowych sterników. Zgłaszać się można np. poprzez maila: GrzJanPaz@gmail.com, Messengerem lub telefonicznie do 24.08!!! wieczorem (19:00-21:30 jestem w świetlicy wiejskiej). Konieczne jest także przyniesienie ze sobą podpisanej przez Waszego rodzica zgody (można ją pobrać tutaj, lub pozyskać bezpośrednio ode mnie). Nie trzeba umieć pływać, kapok na jachcie jest obowiązkowy.

Trzeba wziąć ze sobą:
– jedzenie i picie na cały dzień;
– jakąś ochronę przed wiatrem i słońcem (coś jasnego na głowę, może filtr na skórę);
– obuwie z miękką podeszwą (ja biorę sandały)
– jeśli ktoś nosi okulary, warto je mieć na lince/łańcuszku.

UWAGA! Jeśli prognoza mówiłaby o zbyt mocnym wietrze (powyżej 3 w skali Beauforta), wyjazd zostanie przełożony na inny termin!

Wersja do druku