Wrz 13, 2020

Posted in Wspólnota Kręgu Biblijnego

Spotkanie Kręgu Biblijnego 18 września

Spotkanie Kręgu Biblijnego 18 września

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w najbliższy piątek 18 września po wieczornej Mszy św. – spotkamy się na plebanii około godz.19.00. Jako że od jutra wszystkie Msze św odbywają się w kaplicy na nowym cmentarzu, spotkamy się, kto może, najpierw tam o godz.18.00 – po Mszy będziemy potrzebowali kilku minut, aby przejechać na parking przy ul.Kościelnej. 

Czytamy dalej Apokalipsę, od rozdziału 8., jeśli nam się uda – do rozdziału 11. Jak zwykle proponujemy, aby równolegle wysłuchać dwóch wykładów pani dr Danuty Piekarz, które dotyczą rozważanych przez nas fragmentów tekstu, dostępnych na platformie BibleNote:
http://www.biblenote.pl/kursy/apokalipsa/

Panuje tam lekki chaos, ale podpowiadamy, że interesują nas wykłady (5) i (6) oznaczone w programie kursu jako 1.6 – wykład nr 5 i 1.5 – wykład nr 6.

Serdecznie zapraszamy!!! Do zobaczenia już w piątek!

Wersja do druku