Paź 11, 2020

Posted in Info

Kościół Domowy zaprasza!!!

Kościół Domowy zaprasza!!!
W niedzielę 11 października podczas Mszy Świętej o godzinie 11.30 do Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, przystąpiły małżeństwa z naszej parafii, które przez dwa lata przygotowywały się do tego wydarzenia i chcą dalej formować się i wzrastać w wierze na sposób przewidziany przez założyciela, Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.
Podczas niedzielnych Mszy Św. kilka małżeństw dzieliło się także swoim doświadczeniem bycia we wspólnocie Domowego Kościoła.
W naszej parafii w Smolcu powstaje drugi krąg Domowego Kościoła. Małżeństwa, które byłyby zainteresowane dołączeniem do nowo powstającego kręgu, zapraszamy na spotkanie informacyjne 12 października (poniedziałek) o godz. 19.00 w Kaplicy przy nowym cmentarzu.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: krag2smolec@gmail.com lub tel. 662 727 989
Wersja do druku