Gru 30, 2020

Posted in Aktualności

Zapraszamy na pierwszą Mszę św. w kościele!!!

Zapraszamy na pierwszą Mszę św. w kościele!!!

Drodzy Parafianie!!!

Z radością ogłaszamy, że najważniejszy etap remontu dachu naszej świątyni szczęśliwie dobiegł końca. Od poświątecznego poniedziałku w kościele w pocie czoła pracowały świetnie zorganizowane ekipy parafian, usuwając gruz i szorując wnętrze od witraży po podłogi. Z serca dziękujemy wszystkim osobom, które poświęciły czas i trud, byśmy znów mogli bezpiecznie spotykać się we wspólnym domu, jakim dla naszej wspólnoty jest parafialna świątynia!!! Jest się z czego cieszyć, dlatego jutro, w czwartek 31 grudnia o godz.17.00, zapraszamy na wyjątkową Mszę św., podczas której będziemy dziękować za szczęśliwy finał przedsięwzięcia, które planowane było od lat, na które wspólnie złożyliśmy się jako wspólnota i które wspólnymi siłami, dzięki niewątpliwemu wsparciu z Wysoka oraz ciężkiej pracy i zaangażowaniu wielu życzliwych osób udało się sprawnie doprowadzić do końca. 

Wersja do druku