paź 15, 2021

Posted in Bierzmowanie, LSO, Ministranci, Parafialna Wspólnota Młodzieżowa

Paintball 2021

Termin wyjazdu: 22.10.2021 r. Zbiórka na parkingu przy kościele w Smolcu o 9:15. Powrót około 16:00.

Zapraszam do udziału w jednodniowym wyjeździe na grę w paintball w okolice Pierwoszowa w podanym powyżej terminie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

1. Grę organizuje firma XAction.
  2. W razie niesprzyjającej pogody – deszczu lub zbyt niskiej temperatury, termin ten może ulec zmianie; w takim wypadku zostanie on podany na górze niniejszej strony, dlatego proszę go sprawdzić wieczorem przed dniem wyjazdu.
  3. Wszyscy uczestnicy, zwłaszcza podczas gry, dla własnego bezpieczeństwa, zobowiązani są do bezwarunkowego wykonywania poleceń opiekunów wyjazdu oraz personelu organizatora gry.
  4. Mimo odpowiedniego zabezpieczenia (mundur i maska), grze mogą towarzyszyć bolesne sińce.
  5. W czasie gry ubranie może ulec uszkodzeniu lub ubrudzeniu (czołganie się, gałęzie, trawa, kulki z farbą itd.), więc nie radziłbym jechać na galowo.
  6. Wszelki sprzęt elektroniczny oraz inne cenne przedmioty i pieniądze każdy uczestnik bierze na własne ryzyko i odpowiedzialność.
  7. Prowiant na drogę (kanapki, picie) trzeba zabrać ze sobą. Na miejscu raczej nie będzie możliwości zrobienia tego rodzaju zakupów.
  8. Koszt wyjazdu to 70 zł (300 kulek na osobę z możliwością dokupienia kolejnych 100 po 15zł).
  9. Dojazd na miejsce odbyłby pojazdami opiekunów lub wynajętym autobusem.
  10. Mile widziani są rodzice, którzy zechcieliby jechać w roli opiekunów, z możliwością zabrania części uczestników własnym pojazdem.
  11. Warunkiem tego, że wyjazd dojdzie do skutku jest zgłoszenie przynajmniej 15 chętnych do godz. 19:00 we wtorek, 19 października (zgoda (pobierz) + 70zł).

Głównym opiekunem grupy na czas wyjazdu jest ks. Grzegorz Pazdro.