lut 5, 2022
Posted in Aktualności
Msza św w intencji chorych
W piątek 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji chorych i cierpiących z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy wszystkich chorych, osoby starsze i ich rodziny do udziału w tej Mszy św. i w sakramencie namaszczenia chorych.


