Posted in Aktualności
Sprzątanie poremontowe kościoła – potrzebna pomoc
Kochani, w naszym kościele dobiega końca pierwsza część kolejnego etapu remontu
tzn. położone zostały nowe instalacje elektryczne, nagłośnieniowa itp. Ksiądz proboszcz chciałby, aby już w następny weekend Msze św. mogły być sprawowane w świątyni, abyśmy nie mokli i nie marzli przed cmentarną kaplicą. Ale aby tak się stało, musimy znów zmobilizować się do sprzątania – ten etap wiązał się ze sporą ilością kucia, więc pył jest wszędzie… Jak zostało wczoraj ogłoszone, sprzątanie zostało zaplanowane na czwartek, piątek i sobotę w godzinach od 10.00 do 12.00 i od 17.00 do 19.00. Bardzo serdecznie prosimy wszystkie osoby, które dysponują choć odrobiną czasu, które są w stanie wygospodarować dwie godzinki rano lub wieczorem, aby przyjść uzbrojonym w wiaderko, mop, ściereczki, jakiś płyn do drewna i podłóg, bo pracy jest ogrom – każdą ławkę i każdy skrawek podłogi trzeba dokładnie umyć i przygotować świątynię do sprawowania liturgii.
Bez nas się nie uda ![]()


