sty 8, 2023

Posted in Aktualności

V Parafialny Bal Charytatywny

V Parafialny Bal Charytatywny
  1. Serdecznie zapraszamy Państwa na V Parafialny Bal Charytatywny. Wydarzenie, po dwuletniej przerwie spowodowanej ograniczeniami, wraca do kalendarza parafialnego. Bal odbędzie się 4 lutego 2023 roku, o godz. 19.00 w Hotelu Terminal przy ul. Rakietowej 33 we Wrocławiu.

Po trudnym czasie rozmaitych ograniczeń nadszedł czas niepewności związanych z wojną na Ukrainie. Jednak wielu Parafian dopytywało o kolejny Bal. Pamiętając, jak pięknie, po chrześcijańsku potrafiliśmy bawić się razem, postanowiliśmy ponownie zorganizować imprezę, która doskonale łączyła naszą parafialną społeczność.

Zabawę poprowadzi znany Państwu Wodzirej Miron. Hotel Terminal zapewni doskonałe menu oraz piękną balową oprawę. W tym roku nadrzędnym celem Balu będzie integracja wspólnot parafialnych, a nie konkretny cel finansowy.

Bilety w cenie 300 PLN od osoby można rezerwować pod numerami telefonów: Małgorzata 604 162 552, Mieczysław 609 224 363.

Patronem medialnym Balu jest Gość Niedzielny.

Zachęcamy do polubienia strony Balu na Facebooku!

https://www.facebook.com/pg/parafialnybalcharytatywny/

Wersja do druku
Please follow and like us:
Pin Share